Трава газонна Альпійська, 1 кг
АЛЬПІЙСЬКА
- Застосування. Композиція сумішей низьких трав приємного живого кольору, призначена для посіву в основному для альпійських гірок та декоративних споруд, а також на присадибних ділянках, місцях розваг, міських клумбах та рекреаційних зонах. Для цього газону шкідливе сильне витоптування.
- Підготовка ґрунту. Перед сівбою ґрунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, для забезпечення газону поживними речовинами у початкові періоди росту рекомендується внести добриво Яра “Для газону швидкий ріст та регенерація”, а верхній шар – ущільнити.
- Сівба. Для отримання найвищих результатів, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 40 г/кв.м. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні ґрунту, з наступним загортанням на глибину 1-1,5 см та легким утрамбуванням.
- Скошування. Перевагою альпійського газону є те, що в порівнянні зі звичайним газоном альпійський газон рекомендується скошувати один раз на 1-1,5 місяця. Перше скошування проводять на висоту 4-5 см, а наступні – на висоту 6-8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка своєю чергою залежить від температури повітря, вологості та родючості ґрунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу та в ранковий час. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.
- Полив. Неодмінний елемент довговічності газону. Найефективніше проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10-15 см. Частота поливу залежить від погодних умов та типу ґрунту.
- Підживлення. Підживлення найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами не менше три рази в рік.