Трава газонна Унiверсальна, 400 г
УНІВЕРСАЛЬНА
- Застосування. Присадибні ділянки, парки, кемпінги, газони навколо представницьких об’єктів. Прекрасний фон для квіткових рабаток, підкреслює особливості архітектури. Створює густу дернину килимового типу неповторного кольору.ого знищення. Гарантує отримання високоякісного газону на спортивних об‘єктах, полях для гольфу, місцях відпочинку, майданчиках для наметів. Створює густий, темно-зелений килимоподібний газон.
- Підготовка ґрунту. Перед сівбою ґрунт необхідно ретельно вирівняти, очистити від багаторічних бур’янів, каміння та інших забруднень, а верхній шар – ущільнити.
- Сівба. Проводять з весни до осені (в залежності від кліматичних умов). Для отримання високоякісного газону, найкраще сіяти в другій половині квітня, або в період з половини серпня до половини вересня. Норма висіву 35-40 г/кв.м. Насіння висівають рівномірно по всій поверхні ґрунту, з наступним загортанням на глибину 1-1,5 см та легким утрамбуванням.
- Скошування. Добре підстрижений та доглянутий газон повинен мати висоту 3-4 см. Перше підстригання проводять на висоту 4-5 см при висоті трави 8-10 см, а наступні – при висоті 6-8 см. Періодичність косіння залежить від швидкості відростання трави, яка залежить від температури повітря, вологості та родючості ґрунту. Найкраще здійснювати косіння коли поверхня газону суха. Не рекомендується проводити косіння після дощу. Щоб не ускладнювати відростання молодих паростків, скошену траву на газоні залишати небажано.
- Полив. Невіддільний елемент довговічності газону. Найефективніше полив проводити в вечірні години у вигляді дощування, при цьому поверхня газону повинна бути зволожена на глибину не менше 10-15 см. Частота поливу залежить від погодних умов та типу ґрунту.
- Підживлення. Найкраще проводити багатокомпонентними комплексними добривами двічі на рік – весною та пізнім літом. Крім того, після першого косіння необхідно застосовувати азотні добрива, наприклад аміачну селітру з розрахунку близько 1,5 кг на 100 кв.м газону. Протягом вегетації для відновлення якості газону можна вносити рідкі комплексні добрива шляхом розприскування, дотримуючись рівномірності в іншому випадку газон виявиться плямистим, а трава може отримати опіки.